Weetabix are 3.5c each in Lidle (72 pack). Normally >10c each in Dunnes etc

John Sipos

Registered User
Messages
30
It's a lot easier to eat cheap when you calculate food so precisely like this. I can live off €7 a day for food if I prepare
 
Top